جلسه دکتر بهادری جهرمی، سخنگوی محترم دولت با ستاد همکاری حوزه علمیه و وزارت امور اقتصادی و دارایی

در این جلسه صمیمانه که پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قم برگزار گردید، جناب آقای دکتر بهادری جهرمی سخنگوی محترم دولت با ابراز خرسندی از تشکیل ستاد همکاری حوزه علمیه و وزارت امور اقتصادی و دارائی بر تداوم ارتباط حوزه علمیه و دولت تاکید داشتند و تشکیل این ستاد را بازوی پرتوانی برای دولت جهت حل مشکلات و مسائل با رویکرد اسلامی دانستند. در ادامه جلسه ایشان خواستار حضور فعالانه این ستاد در عرصه‌های مختلف اقتصادی گردیدند و بر ارتباط‌گیری موثر با سایر موسسات و نهادهای اقتصادی کشور به منظور هم‌افزایی بر محور حل مسائل اقتصادی تاکید نمودند.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام دکتر فراهانی فرد، مشاور محترم وزیر و رئیس ستاد همکاری حوزه علمیه و وزارت امور اقتصادی و دارائی گزارشی در خصوص عملکرد ستاد از بدو تاسیس ارائه نمودند و آمادگی ستاد را برای حل مشکلات و مسائل اقتصادی کشور اعلام نمودند. همچنین ایشان ضمن قدردانی از وزارت امور اقتصادی و دارائی، خواستار حمایت بیش از پیش وزارت و دولت جهت تثبیت و تقویت ستاد به منظور تحقق اهداف تشکیل آن گردیدند.

همچنین دکتر توکلی مشاور محترم وزیر و رئیس پژوهشکده امور اقتصادی وزارت اقتصاد نیز با اشاره به پژوهش‌ها و تحقیقات گسترده در حوزه‌های مختلف و متنوع اقتصادی که توسط پژوهشگران اقتصاد اسلامی انجام شده و یا در حال انجام است بر آمادگی اقتصاددانان اسلامی در حل مشکلات و مسائل اقتصادی تاکید نمودند.